Photo_bigs назад

ADC*UA Awards 2017 оголошує про відкриття прийому конкурсних робіт

ADC*UA Awards – найбільш авторитетний національний рекламний конкурс, що проводиться Клубом арт-директорів України (Art Directors Club Ukraine – ADC*UA). Його основною метою є виведення українських проектів на міжнародну арену, визначення нових стандартів, об’єднання кращих інтелектуальних та людських ресурсів на ринку. До складу журі входять члени Клубу арт-директорів України, які не просто говорять про якість креативу та освіти рекламістів, а реально впливають на рекламну індустрію та її розвиток.
Окрім стандартних професійних категорій, конкурс сприяє розвитку молодих спеціалістів та студентів. Таким чином, у змаганні наявні категорії «Конкурс молодих креаторів» та «ADC*UA Student». 
 
Дедлайн прийому конкурсних робіт на ADC*UA Awards 2017 – 22 вересня
 
Переможці конкурсу ADC*UA мають унікальну можливість взяти участь у щорічному конкурсі європейського клубу арт-директорів ADC*Europe Awards. Окремою особливістю ADC*E Awards є власне конкурсні роботи, адже у цьому змаганні беруть участь вже визнані роботи, які пройшли фільтр національних конкурсів клубів арт-директорів.
Варто нагадати, що ADC*UA Awards 2017 входить до Рейтингу креативності та майстерності сезону 2017/2018 з коефіцієнтом – 1,5.
 
Тиждень креативності Ukrainian Creative Week об'єднує три провідні національні конкурси: Ukrainian Design: The Very Best Of, KAKADU Awards і ADC*UA Awards, аби сприяти розвитку рекламно-комунікаційного ринку України та нагородити його найгідніших представників.
 
Програма Ukrainian Creative Week, обіцяє бути насиченою та пізнавальною. Вона складається з семінарів та воркшопів від кращих гравців рекламної індустрії. Вони поділяться досвідом, розкриють секрети успіху, навчать новому та дадуть відповідь на всі ваші запитання. Також, буде представлена експозиція з кращих робіт, та підсумок, у вигляді Церемонії нагородження переможців одразу трьох конкурсів – Ukrainian Design: The Very Best Of, KAKADU Awards і ADC*UA Awards. Вхід на семінарську програму Ukrainian Creative Week та Церемонії нагородження – безкоштовний.
 
У разі запитань ви можете звернутись до оргкомітету: festival@vrk.org.ua – Катерина Грабовська, contest@vrk.org.ua – Юлія Смійчик, +38 (044) 490 90 30.