Photo_bigs назад

ADCE Awards 2017 оголошує про старт прийому конкурсних робіт

Дизайнери та рекламісти тепер можуть подати свої роботи на 26-ий конкурс ADCE Awards: The Champions League of Creativity. Дедлайн прийому конкурсних робіт – 6 жовтня.

З метою нагородження кращих серед найкращих, The Art Directors Club of Europe (ADCE) оголошує про старт прийому конкурсних робіт на 26-у церемонію ADCE Awards. ADCE Awards відкрита для тих творчих робіт, які вже були нагороджені на локальних конкурсах. До участі запрошуються агентства та фізичні особи з усієї Європи. Роботи будуть оцінюватися найкращими креативними професіоналами Європи у шести категоріях:

·  Film & Radio

·  Print & Outdoor

·  Interactive & Mobile

·  Design & Craft

·  Promotions & New Media

·  Innovation & Integration

 

Окрім 33 підкатегорій, оргкомітет додав дві підкатегорії – Online / Viral Videos (Film & Radio) та Social Media Campaigns (Interactive & Mobile).

Задля заохочення молодих талантів в конкурсній програмі можна знайти дві категорії European Student of the Year та European Young Creative of the Year. Вперше дані категорії будуть оцінюватись двома окремими командами журі.

9 листопада 50 членів журі зустрінуться в Design Hub у Барселоні, щоб обрати кращу творчу роботу з усієї Європи. Переможці будуть оприлюднені 11 листопада на церемонії нагородження ADCE Awards, в рамках 4-го European Creativity Festival.

Нагадаємо, що подача робіт для золотих нагород ADC*UA Awards 2016 – безкоштовна, для срібних нагород 100 євро, для бронзових та шорт-листів – 170 євро.

Подача робіт на сайті http://adce.submit.to. Дедлайн прийому конкурсних робіт 6 жовтня 2017 року